چرا اجاره خودرو بدون راننده

یک سوال واسه چی خودرو اجاره ایی بگیریم ؟اجاره خودروآیا می دانید برای خرید خودرو لوکس چه میزان دارایی خود را باید بلوکه کنید و صرف خرید خودرو شود ؟

مردم اغلب اینگونه تصور می کنند که برای استفاده از خودرو حتماً باید آن را خریداری کنند اما امروزه با وجود صنعت اجاره ماشین بدون راننده یا rent car چه به صورت اجاره خودرو بدون راننده و نیز کرایه خودرو با راننده دیگر نیازی به خرید آن خودرو وجود ندارد معمولاً کسانی که با سرمایه خود به خوبی کار می کنند و برای آنها بازدهی بهینه ای دارد از اجاره خودرو استفاده کرده و سرمایه خود را صرف کسب و کار و تجارت خود می‌کنند به این شکل آنها هم خودروی مورد نظرشان را تهیه می کنند و هم اینکه سرمایه خود را بابت این استفاده از گردش مالی شان خارج نکرده و با آن سرمایه سود بیشتری میبرند.


مهندس رضا هوائی شمس آبادی

 

تنها شرکت بین المللی رنتکار در ایران (الو رنت ایران )

بهتر است بگویم چرا خرید خودرو ..؟ 

وقتی مشکلی را می‌توان با کرایه کوتاه مدت حل کرد نیاز نیست خود را درگیر مسایل مختلف کرد 

پیشنهاد می‌کنیم با کرایه ماشین در سراسر ایران از انواع خودرو موجود برای رنت استفاده کنید و تجربه جدید ی را برای خود به ارمغان آورید 
از سوی دیگر این امتیاز برای اجاره کنندگان خودرو وجود دارد که

 1- از بابت هزینه های جاری خودرو مثل خرابی قطعه ها

2- هزینه بیمه و سایر افت سالانه قیمت ماشین معاف مي باشد
 برای مشتریان و کرایه کنندگان ماشین طبیعی است که سلامت خودرو از هر حیث من جمله موتور بدنه و تمیز بودن خودرو مهم میباشد این امر موجب می‌شود تا اجاره دهندگان خودرو نهایت دقت و تلاش خود را انجام دهند تا خودرویی با وضعیت مناسبی موتوری و بدنه و غیره تهیه و به مشتریان خود تحویل دهند در این بین شاید کارکرد خودروی مورد اجاره مهمترین فاکتور برای ارزیابی سلامت خودرو می باشد بدین نحو که اگر خودروی کارکرده بالایی داشته باشد معمولاً هم از جهت فرسودگی و هم از جهت بدنه و نیز از جهت موتوری خودروی ضعیف محسوب می شود.

3- تنوع خودرویی: یعنی هر روز با شرایطی که دارید می توانید خودور دلخواهتان را سوار شوید. اگر قرار کاری دارید ماشین لوکس، برای تردد داخل شهر خودرو اقتصادی و برای مسافرت خودروی شاسی بلند اجاره کنید و هر روز که خواستید خودرو خود را تعویض کنید.

4- عدم دغدغه تعمیرات: تعمیرات خودرو همیشه نگرانی هایی را برای مالکان خودرو به همراه دارد که به کدام تعمیرگاه مراجعه کنند که خودروشان به نحو احسنت سرویس شود و هزینه اضافی شارژ نشوند و یا قطعاتی که تعویض می شود قطعات اصلی روی خودرو نصب شود. با اجاره خودرو از شرکت ما دیگر نگران تعمیرات خودرو نباشید چون تمامی خودرو ها قبل از تحویل به مشتری توسط خود شرکت سرویس شده و تایید سلامت می شود و در قراردادهای بلند مدت نیز در کیلومترهای مشخص با مشتری هماهنگی شده و خودرو توسط خود شرکت سرویس شده و مجددا تحویل مشتری می گردد.

در نهایت متوجه خواهیم شد که اجاره اتومبیل بدون راننده بصرفه تر از خرید خودرو خواهد بود.

کرایه انواع خودرو ایرانی و خارجی بدون راننده به واسطه  شرکت بین المللی الو رنت ایران

اجاره خودرو بدون راننده در اصفهان - رنتکار خودرو در اصفهان 

برای دریافت لیست قیمت کلیک کنید

برای دریافت کرایه ماشین در اصفهان با ما در ارتباط باشید 

تلفن شرکت اجاره خودرو در اصفهان 32 32 32 32  - 031

شرکت بین المللی الو رنت ایران
info@rent32.ir 031 - 32 32 32 32